У липні 2020 року спливає контракт між Українською асоціацією футболу і тренерським штабом національної збірної на чолі з Андрієм Шевченком.

Угода була підписана з урахуванням закінчення Євро-2020 в липні, проте континентальну першість в зв’язку з пандемією коронавірусу було перенесено на 2021 рік.

З урахуванням того, що збірна України кваліфікувалася до фінальної частини чемпіонату Європи з першого місця своєї групи, тренерський штаб отримав від УАФ пропозицію продовжити співпрацю ще на 2,5 року.

Раніше президент УАФ Андрій Павелко повідомляв, що переговори йдуть успішно і близькі до завершення.

Як стало відомо Meta-ratings.com.ua, сторони офіційно запевнять підписами свої домовленості до 5-6 червня. Після 15 червня, коли відновиться авіасполучення між Україною і Європою, Шевченко і його помічники прибудуть до Києва, щоб особисто підписати нові контракти.

Нагадаємо, в тренерський штаб збірної України, крім Шевченка, входять Олександр Шовковський, Педро Хара, Андреас Малдера і Мауро Тассотті. У останнього, як Meta-ratings.com.ua повідомляв раніше, була пропозиція від «Мілана», але Тассотті вирішив продовжити роботу з українською збірною.

На чемпіонаті Європи-2020 року, який відбудеться в 2021 році, збірна України зіграє в групі С з Нідерландами та Австрією. Третій суперник визначиться після плей-офф Ліги націй.