Чемпіон світу за версіями WBA, WBO та WBC у легкій вазі Василь Ломаченко встановив фантастичний рекорд у боксі.

31-річний українець утримує пальму першості в своєму дивізіоні протягом п’яти років та чотирьох місяців. Серед усіх чинних чемпіонів незалежно від вагової категорії – це найкращий показник.

Зазначимо, що на другому місці розташувався Ванхенг Мінайотін (Таїланд). Він утримував чемпіонство у мінімальній вазі протягом чотирьох років та 11 місяців. Третій рядок належить надважковаговику Деонтею Вайлдеру (4 роки та 9 місяців).

Нагадаємо, що Ломаченко здобув чемпіонське звання у червні 2014 року, коли переміг Гері-Рассела-молодшого.

В останньому поєдинку Ломаченко одноголосним рішенням суддів переміг британця Люка Кемпбелла та став володарем трьох чемпіонських поясів у легкій вазі.Метою українця є статус абсолютного чемпіона світу в легкій вазі. Йому залишається лише виграти пояс за версією IBF, яким володіє ганець Річард Коммі.

Наразі Василь здобув 14 перемог (10 нокаутів) в 11 поєдинках.

Раніше повідомлялося, що Ломаченко стане послом від боксу на Олімпійських іграх-2020.

Українець увійшов до робочої групи Міжнародного Олімпійського комітету, яка буде займатися організацією кваліфікаційних боксерських турнірів на Олімпіаду і безпосередньо самого боксерського турніру на Іграх в Токіо.