Збірна України потрапила в скандал за підсумками перших відбіркових матчів Євро-2020, через участь у них натуралізованого нападаючого Жуніора Мораеса

Новачок української національної команди зіграв у двох поєдинках кваліфікації Чемпіонату Європи проти Португалії (0:0) і Люксембургу (2:1), але у суперників виникли питання щодо законності отримання ним громадянства України.

Люксембург і Португалія подали протести на результати матчів з Україною, посилаючись на норму в статуті ФІФА, згідно з якою, щоб отримати громадянство і можливість виступати за збірну, потрібно прожити в країні безперервно п’ять років.

Федерація футболу України (ФФУ) опублікувала офіційну заяву у справі проти нашої збірної від Європейського футбольного союзу (УЄФА) за нібито неправильну натуралізацію бразильця Мораеса."Хочу наголосити, що під час розгляду питання про запрошення Жуніора Мораеса до збірної України для підготовки і участі у матчах із Португалією і Люксембургом ми проаналізували ситуацію з отриманням футболістом громадянства України. Також були проведені консультації з фахівцями з УЄФА і ФІФА, які підтвердили правомірність запрошення Мораеса до складу збірної України", — цитує генерального секретаря ФФУ Юрія Запісоцького прес-служба Федерації.

У ФФУ закликають фанатів збірної України не панікувати.

"Ми просимо уболівальників зберігати спокій до винесення остаточного рішення УЄФА. Я впевнений, що Комітет з дисциплінарних та етичних питань УЄФА, ознайомившись із аргументацією ФФУ в цьому питанні, залишить без змін результати перших двох матчів збірної України у відборі до Євро-2020", — підсумував Запісоцький.‡агрузка...