Відверте зізнання боксера

Український боксер Олександр Усик розповів про своє дитинство. На боксера часто скаржилися сусіди і у дворі він був справжнім хуліганом.

“Я крав у бабусь насіння. На мене скаржилися всі сусіди. Як-то раз у дворі ми з хлопцями розпалили вогнище і стрибали через нього. Один хлопчик перед тим як стрибати, завжди хрестився. Я сміявся над ним. «Ну, де твій бог, покажи-но мені його!» – я вимагав. «Не віриш, значить? – подивився на мене той хлопчисько. – Тоді підніми голову вгору, скажи, що не віриш в бога і стрибни через багаття». Я влаштував з цього цілий спектакль. А потім розбігся і… впав у багаття”, – розповідає Усик в інтерв’ю.

Боксер зазначив, що тоді, те що відбулося, його дуже вразило.“Те, що трапилося глибоко вразило мене. Але від Бога я тоді був ще дуже далеко. Коли повірив по-справжньому? У другому класі я захворів двостороннім запаленням легенів з якимись неприємними ускладненнями. У лікарню, де від мене не відходили лікарі, прийшов батюшка і роздав усім молитовники”, – заявив український боксер.

Олександр почав молитися та з часом видужав, а після повірив. І з тих пір, за словами Усика, Бог іде з ним поруч у житті, допомагає, якщо йому важко.

Нещодавно ми писали, що український боксер Олександр Усик висловився про можливості провести дебютний бій у суперважкій вазі проти росіянина Олександра Повєткіна

“Промоутери розмовляли між собою. Мені здається, це сильно переводять в якусь політику. Я не хочу боксувати з Олександром, тому що це буде політична бруд з обох сторін. Через це не хочеться проводити цей поєдинок”, – зізнався Усик.