Українська біатлоністка Віта Семеренко попри щільний графік змагань приділяє час власній родині.

Семеренко проводить час зі своїм сином Марком під час паузи на етапах Кукба світу із біатлону.

Спортсменка виклала відповідні фото в instagram

Віта Семеренко — українська біатлоністка, заслужений майстер спорту України,член національної збірної команди України, чемпіонка та бронзовий призер Олімпійських ігор в Сочі, п’ятиразова призерка чемпіонатів світу, переможниця й призерка етапів Кубка світу, п’ятиразова чемпіонка Європи з біатлону.

Учасниця Олімпійських ігор 2010 року у Ванкувері, 2014 року у Сочі та 2018 року у Пхьончхані.

Семеренко стала найкращою в суперспринті, закривши всі мішені і вирвавши перемогу в гонці на фінішній прямій.

У боротьбі за золото українка на 0,1 секунди випередила представницю Чехії Люцію Харватову і на 0,4 секунди росіянку Катерину Глазиріну.

У топ-10 за підсумками гонки увійшли ще дві українки. Дар’я Блашко посіла п’яте місце, а Віта Семеренко – восьме. Ще три представниці України (Ольга Абрамова, Юлія Журавок, і Анастасія Меркушина) фінішували за межами топ-15.

У юніорській спринтерській гонці серед дівчат бронзову медаль завоювала українка Ганна Кривонос. Що стосується чоловічої спринтерської гонки, то Андрій Доценко став 14-м, а Сергій Семенов – 16-м.