Український боксер Василь Ломаченко піддався жорсткій критиці зза російського пропагандистського відео, яке він опублікував на своєму акаунті в мережі.

Зокрема, у себе в Instagram Ломаченко вирішив викласти відео, де під прикриттям релігії показані російські силовики, які стріляють по мішенях на тлі пропагандистських гасел.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений LOMA (@lomachenkovasiliy)

Передплатники боксера неоднозначно відреагували на його пост, розкритикувавши боксера.

А що з Українськими військовими зняти ролик не судилося, ти зняв ролик з росіянами військовими, російські військові з релігія не сочетаються, пише chernikov_vladimir_official.

Нехристи) пафосно міркувати про християнстві з автоматами в руках Смішне відео про Нехристь, про язичницької віри слов’ян, іменованої нині православ’ям. Фейспалм)) зазначає vlad3key.

Дов * ойоб, вважає verbitskyi.andriy.

“Що ти, падла, Росію постиш? Вони тобі брати? Мені, кримчанину – ні. Шкода, що удари в голову не проходять безслідно. Їдь тоді на Росію, тобі там буде тільки комфортніше”, – обурюється byaka22.

Лома, ти публікуєш відео з вбивцю твоїх вболівальників. Саме Такі рускіє як на відео, напали на Україну и вбили более 13 тисяч українців, среди них були и твої фанати, написав blackoleh_ua