Чоловіча кваліфікація до Вімблдону-2019 розпочалася низкою поєдинків, в одному з яких українець Сергій Стаховський протистояв представнику Барбадосу Даррену Кінгу.

Киянин, маючи 17 номер посіву, здійснив один брейк у першому сеті та два у другому, а також захистив усі гейми на своїй подачі – 6:3, 6:2.

В активі переможця 5 ейсів, 56 відсотків влучань першої подачі і 29 активно виграних м'ячів проти 14 у візаві.

Організатори найстаршого і найпопулярнішого тенісного турніру в світі (Вімблдон) повідомили про те, що в 2019 році призовий фонд змагань складе 49,43 млн доларів (38 млн фунтів стерлінгів). Це на 11,8% більше, ніж у минулому році, повідомляє офіційний сайт Вімблдону.

У минулому році призовий фонд турніру склав 34 мільйони фунтів стерлінгів. Таким чином, в 2019 році буде побито черговий рекорд Вімблдону за сумою виплачених грошей тенісистам. Переможці чоловічого і жіночого одиночних розрядів у липні 2019-го отримають по 3,05 млн доларів (у минулому році – 2,92 млн).

Тепер Вімблдон за розміром призових поступається тільки ще одного турніру серії Великого Шолома – US Open, який проводиться у Нью-Йорку (53 млн доларів).

Додамо, у другому раунді відбору Стаховський позмагається зі 220-ю ракеткою світу Ендрю Харрісом з Австралії.

Нагадаємо, троє представниць жіночого тенісу України боротимуться за право виступити в основній сітці "Вімблдону".