Федерації футболу України більше не існує.

У головній футбольній структурі країни провели ребрендинг.

Конгрес Федерації футболу України на своєму засіданні в Запоріжжі прийняв рішення про перейменування організації.

З 17 травня 2019 року вона офіційно називатиметься Українською асоціацією футболу (УАФ), повідомляє прес-служба УАФ.

Сьогодні в Запоріжжі відбувся Конгрес ФФУ, який ухвалив рішення про перейменування Федерації футболу України в Українську асоціацію футболу. Такий крок став другим етапом ребрендингу, який почався ще три роки тому.

За словами президента організації Андрія Павелка, вибір на користь нової назви закономірний в контексті початку створення нової, європейської історії українського футболу.

"Таке рішення є логічним продовженням реалізації нашої стратегії розвитку українського футболу, в основу якої лягли ключові інновації та управлінські реформи, реалізовані протягом останніх кількох років в УЄФА. І ми вдячні нашим партнерам з УЄФА за супровід і допомогу в проведенні ребрендингу нашого союзу. Приємно чути, що представники футбольних асоціацій інших країн зараз звертаються в УЄФА і просять допомогти їм з модернізацією власних брендів, щоб було, цитую дослівно, "як в Україні". Це також є свідченням успішності нашого вибору і впізнаваності українських футбольних символів, чому сприятиме і нова назва союзу. Адже тепер абревіатура в назві англійською виглядає як UAF, тобто добре відомі всьому світу букви-символи UA – Україна і F – футбол. Такий підхід значно спростить позиціонування популяризацію бренду українського футболу в Європі і світі", – переконаний Андрій Павелко.