Чинний чемпіон України впевнено провів другий тайм.

Запорізький “Мотор” у рамках 8-го туру Міжнародної ліги SEHA здобув виїзну перемогу над хорватським “Нексе” з рахунком 28:25.

Команда Ростислава Ланевича програла першу половину дуелі з рахунком 14:15. Утім, у другому таймі чинний чемпіон України зібрався та здобув перемогу з перевагою в чотири м’ячі (14:10).

Як наслідок, після цього результату “Мотор” набрав 18 балів та повернувся на першу сходинку в турнірній таблиці. Обігнати запорізький колектив може македонський “Вардар”, який має аналогічну кількість очок, але має гру в запасі.

Найрезультативнішим гравцем у складі українців став Стеван Вуйович, який реалізував сім з дев’яти кидків.

Після матчу Ланевич подякував гравцям за те, що вони все ж зуміли проявити характер та здобути перемогу.

“В першу чергу хочу подякувати господарям за цей матч і теплий прийом. Гра була для нас дуже важка. Спочатку команді вдалося повести в рахунку, але потім відрізок гри ми поступилися. В результаті, з мінімальною перевагою, перший тайм залишився за нашими опонентами.

Схожа ситуація була і в другому таймі. Спочатку ми програвали три, а потім і п’ять м’ячів. Але під кінець зустрічі зуміли зібратися і обіграти суперників. Я дуже радий, що хлопці проявили характер і виграли цей матч”.