Дебютанти світової першості ще не знають смаку перемоги

Збірна України в шостий раз програла на чемпіонаті світу з керлінгу серед змішаних пар. На цей раз українці програли Білорусі – 1: 8 (0: 2, 0: 2, 0: 1, 0: 1, 1: 0, 0: 1, 0: 1). Треба сказати, що збірна України – в складі Євгена Стадника і Олени Паздерської – дебютант на світових першостях і не дивно, що поки ще не знає смаку перемог. Раніше українці поступилися Японії – 1: 9, Канаді – 0:18, Гонконгу – 4:10, Швеції – 2:13 і Данії – 3:12.

У чемпіонаті світу беруть участь 48 збірних. На першому, груповому етапі, команди розбиваються на 6 груп по 8 команд, де грають між собою в одне коло. Потім 16 кращих команд виходять в плей-офф, де борються за медалі за олімпійською системою.

Раніше ми писали, що екс-захисник збірної України з хокею Олександр Побєдоносцев освоює керлінг."Ще коли я грав на чемпіонатах світу, дуже часто показували змагання з олімпійських видів спорту, в тому числі керлінг. Було цікаво за ним спостерігати, вивчати правила. Керлінг – це стратегія, баланс, холоднокровність. Повинно бути все разом", – зізнався Побєдоносцев.