Чемпіон світу в легкій вазі за версіями WBC, WBA і WBO Василь Ломаченко зробив несподіване зізнання після перемоги над британцем Люком Кемпбеллом в титульному поєдинку

Бій Ломаченко – Кемпбелл відбувся 31 серпня в Лондоні на арені О2.

Завдяки успіху в поєдинку з британцем український боксер зберіг свої чемпіонські титули WBA і WBO, а також став володарем вакантного поясу WBC.

Після перемоги Василь Ломаченко в інтерв’ю YouTube-каналу LOMA Official TV визнав, що в бою у нього справді виникали проблеми і протистояння з британським боксером вийшло складним.

За словами українського чемпіона, уболівальники не повинні недооцінювати його опонентів, оскільки Люк Кемпбелл був гідним суперником.

«Я задоволений, але завжди хочеться краще. Я завжди говорив, що оцінюю свої поєдинки не на відмінно, а на добре. Були недоліки. Були також моменти, які в принципі можна було зробити по-іншому. Але після бійки кулаками не розмахують.

Кожен боксує так, як дозволяє суперник. Просто люди стали забувати, що навпроти мене стоять топові боксери. І боксери, які не просто так б’ються за титул чемпіона світу. А більше того, якщо ми говоримо конкретно за цей поєдинок, то ця людина була олімпійським чемпіоном 2012 року і стала обов’язковим претендентом на вакантний титул.

Плюс, напевно, любителі боксу забувають про таку річ, як антропометрія і вагова категорія. Мені здається, що на них треба звертати увагу. І ще не так барвисто малювати собі картинку до бою. Я читав багато висловлювань перед боєм, де говорилося, що Кемпбелл – це «легка прогулянка», «ще один пояс у скарбничку Ломаченка». Але я говорив перед боєм, що мене чекає непросте завдання, тому що складно боксувати з людиною, яка вища за тебе, у якої довші руки і яка дійсно розуміє, що потрібно робити в ринзі. З такими дуже складно», – розповів Ломаченко.