міном

Близько години вже триває мінометний обстріл населеного пункту Мар'їнка Донецької області бойовкиами незаконних збройних формувань.

Про це УНН повідомив командир батальйону “Київ-1”, народний депутат Євген Дейдей, передає Корупція.Інфо.
За словами нардепа, який безпосередньо знаходиться на місці подій, військові, задіяні в Антитерористичній операції, декілька годин тому отримали розпорядження від керівництва штабу не відкривати вогонь у відповідь на обстріли та бойову активність сепаратистів.
Таким чином, бійці АТО змушені просто стояти на своїх позиціях без можливості для захисту себе, інфраструктури та території. дода Є.Дейдей.
Командир батальйону "Київ-1" повідомив, що бійці повторно звернулись до керівництва штабу АТО з уточненням щодо можливості застосування зброї, не забороненої мінськими домовленостями, задля захисту, однак у штабі відповіли, що попереднє рішення залишилось без змін.
Нагадаємо, сьогодні з опівночі і до 18 години, ситуація в зоні АТО залишалася стабільною. Так, близько опівночі, по позиціях сил АТО в Опитному найманці били зі 120-міліметрового міномету, а по наших опорних пунктах у Мар’їнці працювала артилерія калібру 152 міліметри.