Третій президент України Віктор Ющенко в інтерв'ю "Українській правді", яке вийшло 13 серпня, заявив, що поважає лідера фракції Радикальної партії у Верховній Раді Олега Ляшка. 

"Якщо ви хочете запитати, чи я шаную цю людину, то я скажу: так. Мені симпатично те, що багато українських тем він як лідер партії проголошує, і від того його позиція є більш ясною, ніж у більшості інших політиків. Наприклад, можна задати запитання до більшості політичних сил, як вони ставляться до питання землі в Україні. От Ляшко від А до Я розказав, яка позиція. Ви можете погоджуватися, не погоджуватися, але він сказав ясно свою позицію по одному з актуальних національних питань. Чому другі не можуть висловитися? Чому?" – сказав Ющенко. 

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

За його словами, Ляшко "анонсує актуальні питання". 

"[За Ляшка] проголосував би", – додав Ющенко.

Водночас він зазначив, що не планує приєднуватися до Радикальної партії, оскільки не займається політичним життям. 

"Популізм — це брехня. Із того, що Ляшко говорить, я не бачу логіки для брехні. Я вважаю, що ті речі, які він анонсує, — це актуальні питання. Тільки 2/3 політичних сил просто мовчать, і тому ми кажемо: "О, помірковані". У чому вони помірковані? Вони помірковані тим, що коли вони приходять до влади, не можуть зробити ні економічний пакет, ні безпековий. Так з поміркованих потім складається доля країни", – сказав Ющенко. 

Журналіст Мілан Лєліч звернув увагу, що у 2010 році Ющенко називав Ляшка тричі судимою людиною. 

"Ляшко Олег Валерійович – людина тричі судима… Це головний розпорядник бюджетних коштів у Чернігівській області на сьогодні, у якого відсидка, конфіскація майна, ну по повній програмі все", – цитує Ющенка.