Мати затриманого в Росії російського спецназівця Олександра Александрова заявила, що її син не казав їй про плани звільнитися з російської армії, що ставить під сумнів заяви Кремля з цього питання.

Про це 58-річна Зінаїда Александрова розповіла в інтерв'ю Reuters, передає Корупція.Інфо
 


"Ні, нічого не говорив", – сказала вона.

"Якщо він звільнився, не повідомляючи нам, чи не звільнився, держава в жодному разі не повинно кидати його… Я не знаю, як вони (влада, – ред.) діють. Мені вони нічого не кажуть", – зазначила мати Александрова.
 


Вона також повідомила, що не дивиться телевізор після того, як сина захопили в полон в Україні, так як не знає тепер комусь вірити.

16 травня на Донбасі були затримані двоє російських спецназівців, які воювали проти української армії і виконували диверсійно-розвідувальні місії. Один з них є випускником Київського вищого військового училища.

У Міністерстві оборони Російської Федерації заявили, що потрапили в полон спецназівці ГРУ раніше служили у Збройних силах Росії, проте за станом на 17 травня вже не були кадровими військовими.

Затримані ГРУшники Олександр Александров Євген Єрофєєв заявили, що самі не звільнялися і рапортів про звільнення не писали.