Свідчення біглого олігарха Онищенка можуть вартувати карєри кільком українським політикам – про це в коментарі для From.ua заявив політичний експерт Володимир Цибулько. "Чемодан зі свідченнями" будуть відкривати частинами, і багато хто з політиків напряглися, боячись появи підтверджень своїм темним справам – вважає політолог. – повідомляє Корупція.Інфо

– До прикладу, досить дивними звучать виправдання Юлії Тимошенко в тому, що вона взагалі не спілкувалася з Онищенком. Але ж усі памятають, як у першому уряді Яценюка по квоті "Батьківщини" посаду міністра надр і екології отримав ставленик Онищенка – Ігор Шевченко. І лише після скандалу із польотами особистим літаком Онищенка міністр втратив свою посаду.

А "Вона" вчергове каже неправду українським виборцям, хоча в архівах уряду зберігається офіційне подання з особистим підписом Юлії Володимирівни про призначення саме Шевченка на посаду. Заперечувати очевидне – це мабуть уже стиль, вона так само заперечує свій підпис під обіцянками МВФ запустити ринок сільськогосподарських земель чи інші антисоціальні заходи.

І коли Онищенко говорить про те, що мав зв'язок із Тимошенко – то який саме зв'язок, і на які суми – це мають запитати слідчі НАБУ. Поки сам Онищенко заховався за кордоном, в Україні продовжують перебувати його спільники, і їм зараз є чого боятися.

А взагалі, у організаторів цього корупційного скандалу метою може бути зміна влади в Україні, позачергові вибори чи загальна дестабілізація, проте український політикум повинен використати цю можливість, визнати свої шріхи та покаятися, а правоохоронці – піймати хоч когось із високих корупціонерів" – резюмує експерт.