Президент України Петро Порошенко висловив співчуття у зв'язку із смертю колишнього політичного в'язня Кремля Юрія Солошенка, передає Корупція.Інфо

Про це він написав у Twitter.

"Пішов з життя Юрій Данилович Солошенко – надзвичайно світла, сильна духом людина. Він боровся за життя до останнього. Майже два роки тому нам вдалося повернути його з російської тюрми до  України. На жаль, побороти тяжку хворобу Юрій Данилович не зміг… Вічна пам'ять", – написав Порошенко.

Популярне: "Проголосували за відставку Супрун…": Проти "Доктора смерть" можуть відкрити кримінальну справу

Колишній заручник Кремля Юрій Солошенко помер вранці 4 квітня.

Як повідомлялося, Геннадій Афанасьєв і Юрій Солошенко повернулися в Україну з російського ув’язнення 14 червня 2016 року. Їх обміняли на організаторів і активних учасників так званого "Народного совета Бессарабии" Олену Гліщинськую і Віталія Діденка.

Екс-директора полтавського оборонного заводу "Знамя" Солошенка затримали 5 серпня 2014 року у Москві, куди він приїхав на запрошення російського колеги по роботі. Під час затримання у Солошенка вилучили 6 тис. доларів США, які, на думку російських слідчих, мали бути витрачені на придбання секретних виробів. Українського пенсіонера звинувачували у тому, що він завербований "фашистським режимом" та мав намір вивозити з російського заводу секретне обладнання.

14 жовтня 2015 року Мосміськсуд засудив Солошенка до шести років колонії суворого режиму за шпигунство проти Росії.