Невдалий олігарх і мільярдер Сергій Курченко не може знайти 200 млн гривень для погашення боргу перед Укрексімбанком. Застава за цим кредитом – медіа-бізнес Курченка, який скоро може стати державним.

Про це інформує "Укрінформ", передає Корупція Інфо.

Виплативши майже весь борг державному Укрексімбанку, компанія олігарха-втікача «Ветек медіа інвест» заборгувала багатомільйонну суму за обслуговування кредиту.

1

Компанії Курченка залучали кредит Укрексімбанку для купівлі UMH Group. Саме зайнятими у держбанку грошима Курченко восени 2013 року розплатився з медіамагнатом Борисом Ложкіним (зараз очолює Адміністрацію Президента). Але отримавши від позичальника майже всю суму кредиту, банк нарахував багатомільйонні борги за його обслуговування й управління. Медіахолдинг, що сперечається з американським Forbes про право випускати однойменний журнал, намагається оспорити цей борг. Поки зі перемінним успіхом.

Як відомо, UMH Group входить у трійку найбільших медіа-холдингів країни і керує портфелем із понад 50 брендів, серед них – українські версії Forbes і Vogue, «Кореспондент», «Фокус», «Ретро FM», «АіФ» і радіо-активи «Авторадіо», «Ретро FM», «Наше радіо», «Europa Plus», «Радіо Алла» та ін.