Під час сварки люди викликали поліцейських, але ті нічого не зробили.

Четверо діток, найменшому з яких лише три роки, залишилися сиротами. Їхню матір зарізав цивільний чоловік. А потім укоротив собі віку. Це сталося під час гучної сварки. Люди викликали поліцію. Але наряд розвернувся і поїхав геть – у хату копів не впустив господар.

"Дитина менша прибігла, каже, він її душить. Прибігла, каже, мене душить і маму вбиває".

Про конфлікт у цій родині знали. Відчайдушні жіночі крики і погрози чоловіка чуло чи не все село. 12-річна донька жінки прибігла до свого дядька і попросила викликати поліцію.

"Вони тут ходили, стукали, намагалися відчинити, але не відкривав ніхто".

Поліцейський наряд прибув і поїхав ні з чим, бо двері були зачинені.

"Ми їм говорили: "Ви чекаєте, коли трупи будуть?!". І на другий день воно так і сталося. І поліція ця сама була на другий день – я кажу: "Дочекалися?". Вони стоять і мовчать: один і другий", – каже братова загиблої Світлана Онікійчук.

У поліції кажуть, зайти у будинок без дозволу не мали права, бо дзвонили сусіди, а не сама потенційна жертва. Та й на момент приїзду групи швидкого реагування, мовляв, у будинку було тихо.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

"Двері ніхто не відчинив за цією адресою. Працівники поліції не мають права проникати в це житло, самовільно не могли", – пояснює заступник начальника Коростишівського РВ ГУ НП у Житомирській області Сергій Данилюк.

На ранок у помешканні знайшли два тіла.

"Під час розтину тіла співмешканки було виявлено колото-різані рани шиї спереду та позаду, і голови. Розтином його тіла встановлено, що – самогубство шляхом повішання", – говорить Сергій Данилюк.

А ще виявили прощальну записку:

"Там написано, що він її вбив і сам на себе руки наклав, щоб нікого не винуватили".

Юрій і Людмила жили у цивільному шлюбі понад рік. Обоє раніше овдовіли. 37-річна жінка мала чотирьох дітей – 3, 10, 12 та 18 років. Чоловік був старший за неї на 26 років і дуже ревнував, кажуть рідні. Вона хотіла від нього піти, але не встигла.

"Ось мала тільки призналась цю ніч, що він маму постійно бив. А вона нікому не признавалась нічого. Але крики постійно були на подвір'ї. Ніхто не думав, що він таке зробить", – каже Світлана Онікійчук.

Сьогодні Людмилу та Юрія поховали. Родичі жінки кажуть, скаржитися на поліцейських, які могли, але не зупинили непоправне, будуть навряд чи. У них зараз найголовніша проблема – четверо маленьких сиріт.

Олена Кузнєцова