Рівненські депутати поскаржилися на Садового Кабміну і Генпрокуратурі.

Вчора під час засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції Рівненської облради розглянули проект рішення щодо припинення вивезення відходів із Львова на Рівненщину, повідомляє Корупція. Інфо

Його ініціатором був заступник голови Рівненської облради Олексій Бучинський.

cvsnnz2

– Вже не раз на Рівненщині фіксували вантажівки із львівським сміттям: то десь фура перекинеться, то, наприклад, біля села Діброва львівські відходи вивантажили, бо, бачте, одне із автотранспортних підприємств налагодило схему: львівське сміття перевантажують у рівненські вантажівки, – говорить Олексій Бучинський. – нам не потрібно львівського сміття, нам свого вистачає! Тому звертаємося до Кабміну, Генпрокуратури, пана Садового (міського голови Львова) щодо припинення цього процесу.

У проекті рішення також йдеться про те, що голова Львівської ОДА Олег Синютка не приховує, що дві третини львівських відходів вивозять у Рівне, Дніпро та Одесу.

Депутати Рівненської облради проект рішення підтримали і розглянути його мають вже на наступному засіданні. А депутат Володимир Валявка навіть додав, що особисто приводив до Садового з десяток іспанських інвесторів, які готові були побудувати на Львівщині сміттєпереробний завод. Однак чомусь жоден не підійшов.

valyavka

– Якщо сміття зі Львова і надалі возитимуть на Рівненщину, ми готові навіть блокувати вантажівки з відходами і будемо звертатися до суду, – додав пан Валявка.