Мітинги проти формули Штайнмаєра і мирних переговорів очолює той, хто сам і підписав Мінські домовленості, а потім зробив їх законом.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Дмитро Співак.

«При цьому, багаторазово вигукуючи« Слава Україні », хоча сам п’ять років цю Україну безбожно грабував. Під бурхливі оплески тих, хто проти нього голосували і підтримували того, проти кого сьогодні всі ополчилися. Загалом, все змішалося в домі Облонських. Королівство кривих дзеркал. Всі за мир, але проти миру», – зазначає журналіст.

За його словами, виборці добре пам’ятають заяву Зеленського щодо Петра Порошенка. Він говорив, що є не опонентом Порошенка, а його вироком. Співак вважає, що поки Зеленський не почне діяти рішуче і не стане реальним вироком для колишнього гаранта, в українському суспільстві спокійно не буде. Також не буде і справедливості.

Користувачі прокоментували його пост неоднозначно.

«Очолює? Ви всерйоз вважаєте, що туди всі 10 тисяч прийшли за покликом Порошенка? Або хтось із них може заборонити йому туди прийти? »,« Я ось дивлюся на народ, їм журналіст з Ньюз ван питання задає. Ніхто до ладу не може пояснити, чого він попер на майдан? Або не фіг робити вдома, нудно. Ну я розумію за ідею, а тут кого не запитають, чи варто, чогось мимрить, мукає, ну ось ми, ну ось нас », – написали підписники.