600225

У так званій "ДНР" терористи поширюють серед мешканців стартові пакети власного мобільного оператора "Фенікс".

Про це на своїй сторінці в Facebook написав начальник обласної міліції Донеччини В'ячеслав Аброськін, передає Корупція.Інфо.

"Республіканський мобільний оператор "Фенікс" був створений бойовиками на базі захопленого обладнання "Київстар". Жителям "ДНР" запропонували придбати 5 тисяч карток, які можна буде використовувати в тестовому режимі до 1 жовтня 2015 року. Як і все в молодій "республіці", функції "Фенікса" обмежені — недоступна послуга СМС та дзвінки на телефони інших операторів", — розповів Аброськін.

Щоб отримати стартовий пакет, користувачу потрібно принести паспорт та ідентифікаційний номер. На думку місцевих жителів, це робиться для встановлення тотального контролю з боку "спецслужб ДНР". Водночас, на окупованій бойовиками території Донецької області погіршується якість зв'язку іншого українського оператора, МТС. Місцеві жителі пояснюють це тим, що терористи цілеспрямовано створюють радіоперешкоди.

Мета подібних дій очевидна — обмежити спілкування жителів окупованої частини із зовнішнім світом, створити інформаційний вакуум, який заповнюється пропагандою лжепророків фейкової республіки і їх поплічників,
— наголосив Аброськін.

Снимок