віта

Сьогодні вранці, 20 травня 2015 року, київські міліціонери вибили двері і провели обшук у квартирі чоловіка заарештованої Віти Заверухи. На момент обшуку в квартирі нікого не було. В цей же час також були вибиті двери в квартирі бабусі чоловіка Віти.

Про це пише видання «Дорожній контроль» з посиланням на повідомлення від свекрухи Віти Галини Горішньої, новину передає «Преса України», повідомляє Корупція.інфо

Галина Горішня розповіла, що під час арешту у Віти були ключі від квартири, але міліціонери не скористалися ними, а воліли вибити двері, опечатавши їх надалі. При цьому міліція привезла з собою понятих, які й стали свідками порушення прав українських громадян.

«Вранці мене розбудив дзвінок від сусідів. Вони були налякані тим, що мою київську квартиру розкриває міліція. Мій син зараз на фронті. Я постійно проживаю в Норвегії. Віта Заверуха – дружина мого сина – з 6 травня у в'язниці. Ключі тільки у мене, сина і Віти. Відомо, що ключі міліція відібрала у Віти після затримання», – сказала Галина Горішня.

1111111111111111111111

Як виявилося, в цей же час міліціонери зламали двері у квартирі бабусі Ігоря – чоловіка заарештованої Віти. Перелякана 80-річна жінка побоялася відкрити незнайомцям, тому міліціонери просто вибили двері. За словами матері бійця, до будинку бабусі терміново приїхав адвокат, але йому не тільки не дали поговорити з пенсіонеркою, але навіть до під'їзду не допустили.

1111111111111111111111111111111111

«Я завжди була законослухняним громадянином своєї країни! Я, мій син, моя невістка, мої рідні і близькі – ми підтримували Майдан і уряд, який прийшов на зміну кримінальній владі Януковича! І ось сьогодні я, громадянка України, мати воїна, який зараз бореться в зоні АТО за нашу з вами свободу і незалежність, прошу Вашого захисту!», – повідомляє Галина Горішня.

«Мені страшно повертатися в Україну! Я ніколи нічого незаконного не робила! Але, я відчуваю страх і безсилля перед системою, яка може сьогодні або завтра кинути в тюремні катівні кожного з нас! Мені страшно за сина! І я плачу і молюся в безвиході: де йому зараз небезпечніше, на фронті чи в Києві? Чому я повинна захищати і боротися з ватниками, якщо моя влада загрожує мойому життю і життю моїх дітей?!», – обурюється жінка.

Варто відзначити, що Віту Заверуху звинувачують у «підготовці теракту, консультації вбивць, зберіганні зброї та вбивстві міліціонерів», хоча в момент вбивства екс-беркутівців у Києві, Заверуха перебувала у Вінниці.

«Сам суд заплутався, в чому її звинувачують. Але, в підсумку повідомив, що згідно характеристики зі школи, Заверуха прогулювала уроки у 8-му класі, а тому, запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, залишають в силі», – сказав присутній на суді 19 травня голова «Товариства Ветеранів АТО» Кирило Сергєєв.

 

 11111111111111111111111111111111111111111111