Депутат від партії президента Олександр Дубинський розмістив на своїй сторінці в Facebook нову фотографію з Петром Порошенком і його дружиною Мариною.

Знімок був зроблений 6 жовтня, в неділю, коли колишній гарант брав участь в мітингу проти формули Штайнмайера, організованому в центрі Києва.

На знімку видно, що колишній президент помітно додав у вазі і у нього величезний живіт.

« А хіба безпечна вагітність у такому віці?», – цікавиться Дубинський.

Користувачі оцінили його жарт і активно коментують цю публікацію. «Порох і його Клава чисто два торгаша з 7 кілометра, чебуреки продають на базарі», – написав один з користувачів.Інші коментатори відзначають, що Порошенко оформив вагітність заднім числом, а також, що він від’їдається перед тим, як сісти в тюрму.

«А де стильний – пом’ятий костюм? І банер. Все пропало. Зрада. Тікай хто куди може – в Італію »,« Це ікра, чорна, метати скоро буде »,« У багатих свої примхи, маючи мільйони, носити одяг із секонду. Імідж ніщо, влада – все», – написали українці під фото.

Нагадаємо, що напередодні Порошенко вирішив зупинити таксі і дістатися до пункту призначення, як простий смертний. Однак київський таксист навідріз відмовився підвозити колишнього гаранта.