Під час прес-конференції щодо можливої фальсифікації результатів парламентських виборів у окрузі №50 одного з кандидатів – мера Добропілля Донецької області Андрія Аксьонова, облили водою і закидали яйцями.

Акцію протесту влаштували молодики з написами на футболках “Традиція Порядок”.

Так, вони вибили вхідні двері і увірвалися в приміщення з криками “Сепаратист Аксьонов!”, “Ганьба!”.

“Ви відкритий прихильник російського світу, ви сепаратист, як можна назвати український паспорт ганчіркою?” – запитали Аксьонова. Він всі звинувачення спростував.

Нагадаємо, у 2017 році депутат від БПП Дмитро Лубинець продемонстрував документи, які підтверджували отримання Аксьоновим російського громадянства.

Аксьонова також викрили в частих поїздках до Криму. Одного разу він навіть підробив лікарняний для того, щоб з’їздити на окупований півострів з особистих причин.

Навесні 2014 року, коли в Донецькій області відбувалося протистояння прихильників територіальної цілісності України і сепаратистів «ДНР», Аксьонов займав сторону останніх. У квітні 2014 року він намагався перешкоджати патріотичному автопробігу прихильників України і називав його учасників «говномутами», в той же час в своїх інтерв’ю Аксьонов стверджував, що зобов’язаний, як глава селища, слідувати бажанням сепаратистів «навіть якщо вони захочуть приєднатися до Гондурасу».