Дружина президента Олена Зеленська під час спілкування зі ЗМІ на форумі «Україна 30» відповіла на питання кореспондентки телеканалу «Україна 24» щодо забезпечення шкіл належним харчуванням.

Питання кореспондентки телеканалу «Україна 24»: Хто контролюватиме якість продуктів, хто підвозитиме їх до школи? Чи вистачить фахівців саме у сільській місцевості? Щодо витрат, чи пропрацьований механізм, щоб уникнути корупційних схем, коли почнуть закуповувати продукти?

«Ми вже про це говорили, схеми працюють усюди. Держпродспоживслужба контролює все, вона має ходити до школи. Також я сподіваюся на батьків, якщо ви бачите, що дітям дають несмачне (ну, несмачне… там можна сперечатися), некорисне – одразу можна звертатися до Держпродспоживслужби, вони мають реагувати», – зазначила дружина президента.

«Цей контроль існував у країні вже багато років, але чомусь не працював. У мене є надія, що зараз цей процес працюватиме в активнішому режимі, вони це демонструють і в цьому зацікавлені. Я дуже сподіваюся, що це працюватиме. Постачальники мають бути сертифіковані. Якщо в них немає сертифікатів, вони не мають права годувати дітей», – додала Зеленська.