Найбільш вірогідним кандидатом на пост міністра молоді та спорту України є нинішній заступник міністра Ігор Гоцул.

Шанси Дмитра Булатова зберегти портфель близькі до нуля, оскільки Президент Порошенко наполягає на повному оновленні Кабміну. Про це сказано в публікації на From-UA, в якій аналізується ситуація з кандидатурами на пост керівника Мінспорту.

У числі вірогідних претендентів називаються президент НОК України Сергій Бубка, заступник міністра Ігор Гоцул, перший проректор Університету фізкультури і спорту Мирослав Дутчак, спортсмен і бізнесмен Вадим Гутцайт.

Як повідомляє видання, чемпіон світу з плавання Дмитро Силантьєв, якого прем'єр-міністр Арсеній Яценюк хотів бачити міністром, уже взяв самовідвід і вирішив зосередитися на законотворчості в парламенті.

"Ігор Гоцул – найреальніший кандидат на пост у випадку, якщо Бубка з яких-небудь причин не стане міністром. Експерти відзначають його високий рівень підтримки з боку Національного олімпійського комітету, в якому він обіймає посаду віце-президента, а також спортивних організацій. Гоцул – нинішній заступник міністра Булатова, переконаний реформатор і президент Федерації легкої атлетики України ", – сказано в публікації.

Згідно з інформацією, саме Гоцул є ініціатором та розробником спортивної реформи в нинішньому міністерстві. Гоцул проявив себе непримиренним борцем із зрадою спортсменів. Він дуже жорстко відреагував на ситуацію з кримчанкою Вірою Ребрик, яка прийняла рішення виступати за Росію

 

Читай найсвіжіші новини про Львів