Російський канал НТВ вирішив дізнатися, як у парламент пронесли зброю, яку на фото з Дмитром Ярошем, Бориславом Березою та Борисом Філатовим домалювали користувачі соцмереж.

Після першого засідання Верховної Ради соцмережі облетіла світлина, на якій представники "Правого сектора" Ярош та Береза сидять у сесійні залі поруч з нардепом Філатовим. Один з друзів Берези у Facebook "домалював" біля народних обранців німецькій кулемет MG-24 часів Другої світової війни. Фотожабу відразу ж підхопила сепаратистська публіка соцмережі "Антимайдан". ЇЇ опублікували з коментарем про те, що хтось з депутатів нібито проніс зброю на засідання Ради.

Після цього відфотошоплену світлину сприйняли всерйоз журналісти російського пропагандистського каналу НТВ. Вони зателефонували Березі і попросили прокоментувати, як він проніс до зали парламенту кулемет, якщо на вході до парламенту стоїть металодетектор.

"Мені щойно подзвонили з НТВ і запропонували прокоментувати на камеру мету пронесення у ВР німецького кулемета часів Другої світової війни, який прифотошопили на фотографію Мустафи Найєма. А також попросили розповісти, як нам вдалося пронести його в зал, адже на входах стоять металодетектор. Цікаво, а навіщо їм це знати? Маразм і ідіотизм — це базис рашистського ТБ. Я відмовився. Пояснив, що дуже зайнятий. Стою в черзі за рабами. Потім ще належить вистояти в черзі за російськомовними немовлятами. А інакше залишуся без вечері.",- написав Береза на своїй сторінці у соцмережі Facebook.