Голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова у Раді Європи намагалися спровокувати представники російських федеральних каналів.

Відео прибуття спікера українського парламенту на Європейський саміт голів парламентів країн-членів Ради Європи у Страсбурзі, партнерів та спостерігачів організації зняв власний кореспондент Укрінформу.

Один з рупорів Кремля, співробітник федерального телеканалу РФ йшла поруч з українським політиком і питала його про те, чому українська сторона нібито не виконує угоди “Мінська” і коли Україна надасть Донбасу “особливий статус”.

Разумков не піддався на провокацію і дав журналістці різку і вичерпну відповідь, заявивши, що Україна виконує Мінські угоди.

24 жовтня голова ВРУ, за програмою саміту, виступатиме 17-м поміж близько 60-ти спікерів національних парламентів. Разумков, зокрема, візьме участь в обговоренні питання «нашого спільного європейського дому».

Як повідомлялось раніше, 24-25 жовтня у Страсбурзі у Раді Європи проходить Європейська конференція (саміт) голів парламентів країн-членів РЄ, партнерів та спостерігачів.