У Тернопільському пологовому відділенні раптово зупинилося серце Вікторії Гак, яка щойно народила первістка, передає Корупція.Інфо

Популярне: ХОРОША НОВИНА! У Нацбанку повідомили як за спрощеною процедурою вивести кошти за кордон. ВИ повинні це знати!

Чоловік померлої Михайло Гак переконує, що дружина була здорова, а пологи і вагітність пройшли без ускладнень. З дитиною, на щастя, все гаразд.Жінка народила хлопчика, а вже наступного дня їй різко стало погано. Аналізи не допомогли визначити причину погіршення стану здоров`я, тож лікарі списали все на емоційний післяпологовий стан. Згодом молоду маму забрали в реанімацію, а надвечір її серце перестало битися.

Чоловік був вражений, почувши численні версії лікарів щодо цієї трагедії: від серцевої недостатності до гострого отруєння. Однак поставити точний діагноз ніхто не зміг. Чоловік підозрює, що жінку вбили неправильні ін’єкції. Батьки померлої теж переконані, що медики намагаються приховати свою помилку. Лікарі ж переконують, що зробили усе можливе.

Зараз тіло жінки перебуває у місцевому морзі, але рідні сумніваються і в чесності патологоанатомів. Наразі причини з’ясовують судово-медичні експерти. У лікарні працює спеціальна комісія. Результатів ще немає.