Три мотострілкові дивізії, які Росія розгорнула поблизу кордонів України, призначені не для оборони, а для наступу, передає Корупція.Інфо

Популярне: ХОРОША НОВИНА! У Нацбанку повідомили як за спрощеною процедурою вивести кошти за кордон. ВИ повинні це знати!

Про це заявив Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко.

“Організаційно-штатна структура, озброєння і військова техніка, яка надходить на їх комплектування, свідчить про те, що ці російські дивізії за своєю суттю є ударними і призначені для ведення наступальних дій. Навіть у штатній назві є поняття “ударні”, що відрізняє їх від інших дивізій і підкреслює особливе призначення”, – пояснив Муженко.

Він також додав, що навіть найменування цих частин обрані для психологічного тиску на Україну. Так, 144 Вінницька стрілецька дивізія, яка зараз дислокована в Смоленську, у серпні 1944 року штурмувала місто Вінниця.

“Даючи знову дивізіям такі найменування, Російська Федерація намагається викликати морально-психологічний тиск як на Україну, так і на європейську спільноту, а також демонструє свої далекосяжні наміри”, – підкреслив Головнокомандувач ЗСУ.

Раніше Муженко заявив, що існує висока ймовірність, що в ході навчань Росія розгорне пункти прихованого зберігання озброєння на території Білорусі.

Нагадаємо, за три роки війни в Україні, Російська Федерація втратила кілька тисяч солдатів. Таку думку висловив військовий експерт Олексій Арестович.

Відзначимо, російські військові за допомогою махінацій обліку особового складу налагодили спосіб збагачення.

А глава МЗС Росії Сергій Лавров випадково обмовився про те, що в Україні на Донбасі воюють російські військові.