20150808125028

Жінка приносила додому скляні пляшки, а потім їх здавала за гроші, бо в неї мала пенсія. Проте, сусіди кажуть, що це стало манією і квартира перетворилася на сміттєзвалище.

 

Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на МБ, передає Корупція.Інфо.

В історичній частині Чернівців виявили квартиру-сміттєзвалище (ФОТО)

Квартира 60-річної буковинки розташована в історичному центрі міста поблизу площі Філармонії. Сусіди давно почули неприємні запахи, але не одразу зрозуміли, звідки вони.Згодом, виявили, що це від сусідки. А коли відкрили її помешкання – були в шоці. Вся квартира була завалена пляшками, сміттям та іншим непотребом.

 

В історичній частині Чернівців виявили квартиру-сміттєзвалище (ФОТО)Люди пропонували самотужки прибрати житло та ще й заплатити бабусі 500 гривень. Однак, більше двох мішків вона не віддала.

В історичній частині Чернівців виявили квартиру-сміттєзвалище (ФОТО)

Мешканці будинку вже жалілися в різні служби, щоб хтось допоміг вгамувати бабусю і прибрати квартиру, бо від запахів страждали всі. Але на допомогу ніхто не прийшов. Єдине, що все ж зробили – це відключили газ у квартирі пенсіонерки, щоб там не виникла пожежа. Бабуся в свою чергу нічого не коментує.

В історичній частині Чернівців виявили квартиру-сміттєзвалище (ФОТО)Зрештою сусіди викликали лікарів швидкої допомоги і чернівчанку забрали у відділення, щоб дізнатися чи є у неї проблеми зі здоров’ям.