У Полтаві активісти на сесії міськвиконкому побилися з мером Мамаєм

У Полтаві сьогодні на сесію міськвиконкому прийшли активісти, які влаштували бійку за участю мера міста Олександром Мамаєм з-за будівництва в місті "Газетної арки", – Корупція Інфо

Популярне: ЦІЛКОВИТА ОКУПАЦІЯ: У Криму страшенна заметіль! Важко передати словами що там коїться (ФОТО)​

Люди прийшли з вимогою скликати позачергову сесію міськради й на ній розглянути питання про скасування забудови "Газетної арки", а також ряд інших питань.

Однак Мамай вирішив припинити засідання, не бажаючи вступати в перепалку з активістами. Тоді активісти почали штовхати міського голову і не випускали його з залу, в результаті й сталася бійка.

Попри це, Мамай заявив, що не буде скликати позачергову сесію і пішов у свій кабінет. Активісти пішли за ним, але він закрив двері на замок.

Пізніше до будівлі міськради прибув спецзагін поліції. Частина з них вишикувалася біля кабінету Мамая. Пізніше поліція залишила територію біля кабінету мера Полтави, а активісти очікують, коли градоначальник вийде для спілкування з ними.

Арка "Газетний ряд" – територія, де протягом багатьох років працювали продавці преси. Після того, як арка перейшла у власність місцевого підприємця, її заварили металевими листами.
Як повідомляла "Країна", 10 квітня, починаючи з восьмої години ранку, протестуючі блокували всі входи в будівлю Полтавської міської ради, виконавчого комітету та управлінь з тією ж вимогою скликати сесію.