Володимир Кличко запропонував Володимиру Зеленському та Петру Порошенко пройти медогляд і здати аналізи в міжнародній організації World Anti-Doping Agency, щоб все зробити "по репутаційно перевіреному методу".

Про це на сторінці в Facebook написав сам екс-чемпіон світу з боксу.

"Сьогоднішні ранкові новини про здачу" допінг-контролю "кандидатами в президенти України мене здивували і трохи розсмішили! (Справді, якби так спортсмени здавали тести на допінг, то були б усі суперменами)", – написав Володимир Кличко.

Відомий боксер розкритикував бажання кандидатів пройти медогляд в різних лабораторіях. Також він стверджує, що відправив кандидатам запит про можливе проведення тестів в міжнародній організації, і додав, що сподівається отримати від них схвалення, а не відмову.

Нагадаємо, лідери президентських перегонів здають аналізи, готуючись до дебатів, – це була одна з умов Володимира Зеленського. Сьогодні обидва кандидати пройшли медогляд в різних лабораторіях і в різний час. Порошенко здав всі необхідні проби в лабораторії на "НСК Олімпійському", а Зеленський в приватній клініці "Євролаб".