1430380417-2626

МВС Грузії відкрило кримінальну справу проти російських байкерів, що напали на жінку через знятої «георгіївської стрічки».
МВС Грузії після події в місті Сигнахи на сході Грузії порушило відносно російських байкерів кримінальну справу. Напад заїжджих байкерів було розцінено як навмисне псування чужого майна згідно зі статтею 187 КК, передає Корупція.інфо з посиланням на «Грузія-онлайн».

Громадянка Грузії Інга Арахамія намагалася пояснити російським байкерам, що дана стрічка ображає почуття грузин тим, що Росія окупує 20% грузинських територій.

Байкери заявили, що з цими стрічками їх пропустили через кордон Грузії і зажадали від Арахамія задавати питання прикордонній службі. Тоді жінка мовчки зняла «георгіївську стрічку» з мотоцикла, після чого її побили і розбили її телефон.

Разом з тим, активістів неурядової організації «Вільна зона» затримали біля будівлі Міністерства культури Грузії за зняття «георгіївських стрічок» з мотоциклів з російськими держномерами. Членів НВО «Вільна зона» Георгія Рухая і Давида Гогохія поліція посадила в машину, де вела з ними бесіду протягом 20 хвилин.

Вчора члени НВО «Вільна зона» у Колгоспній площі змусили російських байкерів зняти «георгіївські стрічки» і порізати їх. Серед членів НПО був і онук легендарного учасника Другої світової війни Мелітона Кантарія – Іраклій Кантарія.

https://youtu.be/6Hpb3rOcbAM