Головні новини Львова
Подобається

Міліція завершила розслідування вбивства першого Героя Небесної сотні з Львівщини

21/08/2014     Автор: admin
Міліція завершила розслідування вбивства першого Героя Небесної сотні з Львівщини

Головне слідче управлінням МВС України закінчило розслідування одного з найбільш резонансних злочинів, вчинених у Києві – викрадення активістів Євромайдану Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

Слідчі встановили, що організаторами цього злочину є двоє чоловіків, які діяли за підтримки колишнього керівництва МВС та Генеральної прокуратури, повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

У повідомленні зазначено, що дії зловмисників кваліфіковано за п. 3, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство), ч. 2 ст. 127 (катування) та ч.3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.

Як повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України, згідно з результатами досудового розслідування, наприкінці минулого року під час масових акцій протесту у Києві, посадовці владних та силових структур залучили до боротьби з активістами креміналітет та спортсменів та надали їм інформацію про те, що вночі Луценко буде відвозити до Олександрівської лікарні Вербицького, який отримав травми під час протистоянь на Майдані Незалежності. Злочинці завчасно прибули до медичного закладу на п’ятьох автомобілях.

За даними прокуратури, до злочину причетні 13 людей, які організовували або були виконавцями цих злочинів, 10 з них перебувають у розшуку. Зазначається,що правоохоронці не відкидають, що ці люди могли бути причетні й до інших злочинів, вчинених стосовно учасників «Євромайдану». На двох безпосередніх учасників злочину міліціонери склали обвинувальні акти, які прокуратура передала до Бориспільського міськрайонного суду.

Джерело: Львівські новини