У черговому випуску "Світського життя" Катерині Осадчій вдалось поспілкуватися з кварталівцем Володимиром Зеленським, передає Корупція.Інфо

Катерина привітала шоумена з його 40-річчям, розпитала про святкування та зимовий відпочинок. А також поговорила з коміком на найважливішу тему – про політичну партію, яку минулого року зареєструвала студія "Квартал 95":

Ви зареєстрували партію «Слуга народу». І хоча заявляєте про те, що на вибори не збираєтеся і це виключно юридичний крок, аби ніхто не скористався назвою, тим не менше, якщо б вибори відбувалися зараз, то ви б набрали чотири відсотки.

-Якщо це чотири відсотки – то я не піду. Це соромно, потрібно працювати на сто відсотків.

П’ять відсотків прохідні. Якщо далі так піде, то ви можете пройти у парламент. Уяви: у парламенті сидить «Квартал 95».

-Це країна моєї мрії. Так, зареєстрували. Ми живемо де? В Україні. Щоб було.

Вибори за півтора року. За цей час ти можеш змінити свою думку.

-Замість чотирьох стане три?

Може бути шість.

-А може бути і 20.Ви знаєте? Я – ні. 

Варто додати, що раніше за словами лідера "95 Кварталу", він вирішив просто підстрахуватися і щоб його ідею не вкрали, зареєстрував політичну партію "Слуга народу".

"Влітку якісь пройдисвіти вирішили зареєструвати партію під назвою "Слуга народу". Я цих людей не знаю, тому відкрито говорю – "пройдисвіти". Виявляється, придумати і зареєструвати бренд – цього недостатньо, його можуть використовувати інші. Тому ми і розпочали цю історію з реєстрацією партії. Довго робили, з питаннями, проблемами, але зробили", – заявив артист.

Він наголосив, що "Слуга народу" – це не політичний проект, а юридичний нюанс.

Мені не подобається, що хтось хотів скористатися нашим ім'ям. Для багатьох людей "Слуга народу" асоціюється саме з "Кварталом", вони підуть і проголосують. 

Очевидно, що така зміна орієнтирів гумориста, явно не випадкова, і вже за півторароку  є висока можливість побачити партію Зеленського у виборчому списку.