384790920

Російські найманці встановлюють бойову техніку просто посеред житлових масивів, чому не дуже радіють місцеві терористи.
Між бойовиками зріють внутрішні протиріччя та чвари.

Про це повідомив у неділю, 28 червня, на брифінгу речник Адміністрації президента з питань АТО полковник Андрій Лисенко, передає Корупція.Інфо

За даними розвідки, головними ініціаторами встановлення артилерії та танків на вулицях приватних житлових масивів для обстрілів позицій ЗСУ є здебільшого бойовики, що приїхали з Росії.

Місцеві мешканці, які встали до лав бандформувань, не підтримують такі дії, проте не можуть нічого зробити проти російських найманців, які мають всебічну підтримку з боку Кремля, зауважив Лисенко.
Крім того, речник додав, що все більше бойовиків залишають незаконні збройні формування через брак фінансування."Так, у Горлівці переважна більшість місцевих бойовиків вже розглядають можливості виходу через відсутність будь-якої матеріальної винагороди за останні три місяці, принизливе ставлення з боку російських військових та так званих "відпускників". Усе це робить дедалі складнішим для Кремля використовувати місцеве населення для своїх цілей, і примушує переправляти більше сил із самої Росії", – розповів Лисенко.

Водночас на війні продовжують заробляти російські бізнесмени, які близькі до керівництва РФ, додав речник АП.

"За даними розвідки, до "ДНР" тепер заїжджають вантажі російської компанії "Ойл Інвест", яка займається продажом паливно-мастильних матеріалів. Крім шахрайських схем з Росією, ватажки бандформувань займаються здирництвом – щоб продовжувати працювати, фермери окупованих території Донецької області вимушені віддавати 1000 грн за кожен гектар своєї землі", – повідомив Лисенко.