Національна збірна України з футболу переграла Білорусь в рамках відбору на Євро-2016.Підопічні Михайла Фоменка переграли суперника з рахунком 3:1, передає Корупція.Інфо.

Перший гол був забитий уже на 7 хвилині. Після дальньої передачі П'ятова вдало прийняв м'яч Кравець і зумів пробити в нижній кут.

Другий гол записаний на рахунок Ярмоленка, який відмінно скористався передачею Шевчука з лівого флангу на 30-й хвилині зустрічі. Третій м'яч забив Коноплянка, вдало реалізувавши пенальті на 40-й хвилині. Заробив одинадцятиметровий у цій ситуації Кравець.

Гол престижу білоруси забили на 62-й хвилині зустрічі. Пенальті заробив та сам його реалізував Корніленко. Після цього матчу Україна зрівнялася по очках з Іспанією у групі С. В обох збірних по 15 балів.