Прокуратура Києва заочно оголосила підозру голові Васильківської районної ради Наталії Баласинович через побиття власного чоловіка та жінки-консьєржа.

34-річну чиновницю підозрюють у заподіянні легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я, а також хуліганстві. Підозру направлено за місцем роботи та місцем проживання.

Про підозру повідомлено заочно, оскільки Баласинович жодного разу не відреагувала на виклики прокуратури Києва.

Слідчі встановили, що жінка підозрюється у нанесенні своєму чоловікові на ґрунті ревнощів легких тілесних ушкоджень, хуліганських діях проти свекрухи за місцем її проживання, а також у побитті жінки-консьєржа цього ж будинку.

У 2018 році Наталія Баласинович побила консьєржку в будинку у Києві, де проживає її свекруха, оскільки та відмовилася її впускати.

34-річна голова Васильківської районної ради неодноразово викликалася до прокуратури міста Києва для оголошення підозри у заподіянні легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я, а також хуліганстві, тобто грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувались особливою зухвалістю, — повідомляє Київська прокуратура.