e4b5ef9-b259482a655fb237fe84486f509418da

Цього року до Іршавської лікарні потрапили з алкогольним отруєнням 6 підлітків, серед них 3 дівчини.

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на сайт "Голос Карпат".

Їхні батьки були притягнуті до адмінвідповідальності за ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками обов′язків щодо виховання дітей). 

Прикро те, що у трьох випадках підлітків пригощали дорослі, які навіть не задумувались про наслідки цього. 

Скажімо, святкування Першого дзвінка в одному з кафе Іршави закінчилось для дівчини-школярки в лікарні. Бармен відпустив алкогольний напій неповнолітній, а далі їй стало погано, довелось викликати швидку. Як наслідок, батьків притягнули до адмінвідповідальності за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, бармена закладу – за ч.2 ст.156 (Порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами). На власника кафе теж буде накладено штраф. Матеріали направлено у спілку по захисту прав споживачів.

"Іршавські правоохоронці звертаються до власників і продавців закладів торгівлі з проханням неухильно дотримуватися вимог законодавства України, не продавати дітям алкогольні напої та тютюнові вироби. Адже кожен з нас відповідає за здоров′я наших дітей", – йдеться в повідомленні Іршавського РВ УМВС.