У мережі з'явилися фотографії зі слідчого експерименту, на якому відновлювали обставини страшної харківської трагедії 18 жовтня. Фото 20-річної Олени Зайцевої, яку привели на місце ДТП, користувачі сприйняли з недовірою: українці підозрюють, що в СІЗО сидить не винуватиця трагедії, а особа, схожа на неї, передає Корупція.Інфо.

Користувачі в соціальних мережах пишуть наступне: "Щось вона на себе не схожа. Рожа розпухла. Заїдає стрес, що наслідки прогулів в фітнес клубі? Те взагалі не вона?", "А що, непоганий хід, а головне , що у нас все можливо. Після всіх судових процедур, знайдуть за винагороду бомжиху схожу, трохи підженуть параметри і посадять замість мажорки відбувати термін. А мажорка на Кіпр відправлять, у "заслання".

Також в коментарях відзначили, що на слідчий експеримент Зайцева явилася в такій же куртці, в якій бачили її матір: "В такій же куртці як у Зайцевої, її мати в лісі вибачення просить. Цікаво…", "Напевно у них одна курточка на двох… Теж звернула увагу", "У них курточка одна на двох!!! Кожній по куртці не можуть дозволити!))) А лексус пожалуйста!!".

Популярне: “Рюкзаки Авакова”: Суд прийняв рішення стосовно сина міністра МВС


Треба сказати, користувачі не вірять, що розслідування резонансної справи закінчиться справедливо: "Це що, "показові виступи"? До чого ланцюг? Вистава для лохів? Винна – треба засудити і покарати, а не влаштовувати незрозумілі уявлення!!!", "Ну що за на*уй?! Який "слідчий експеримент"? на*я кота за яйця тягти? Коли вирок буде? І на скільки адекватний?", "Розстріляти гниди на місці", "Цю суч*у не в ланцюзі вести на місце дорожньої пригоди, а повісити її там, як застереження мажорам су*ам буде наука".