У Вищому спеціалізованому суді України 2 листопада мали розглядати справу прикордонника Сергія Колмогорова, який у 2014 році відкрив вогонь по "ввічливим людям" в Криму. Біля будівля зібрався великий натовп людей на акцію протесту, з якої вигнали народного депутата Андрія Тетерука.
Відео з місця події опублікували в Facebook. Проти того, щоб Тетерук був на акції протести виступили військові. Вони прийшли підтримати у суді прикордонника, якого засудили до 13 років ув'язнення, передає Корупція.Інфо.

Між мітингувальниками та народним обранцем зав'язалась суперечка. Розмова на підвищених тонах згодом переросла у нецензурну лайку та штовханину. На адресу Тетерука лунали образи і його трохи потягали за одяг.Популярне: “Рюкзаки Авакова”: Суд прийняв рішення стосовно сина міністра МВС

Згодом суд оголосив перерву у засідання, оскільки чекали на прибуття прокурора. Але той так і не з'явився на розгляді справи. Тоді суд вирішив перенести засідання. Нову дату призначили на понеділок 6 листопада.
Після оголошення такого рішення активісти вирішили не розходитися. Колона мітингувальників вирушила під стіни Генеральної прокуратури. Там учасники акції протесту вимагали зустрічі з військовим прокурором Анатолієм Матіосом.