Журналіст розповів, як Гонтарєва допомогла російським банкам в "Л/ДНР".
 
На думку журналіста і економічного експерта Олександра Дубинського, голова Національного банку Валерія Гонтарєва допомогла російським банкам розширити свою присутність на території ОРДЛО, передає Корупція. Інфо

Про це Дубинський написав на своїй сторінці в Facebook, коментуючи інформацію, що Російський "Сбербанк" почав обслуговування в своїх відділеннях клієнтів, надають паспорта так званих "ДНР" і "ЛНР".

"Хочу звернутися до Адміністрації президента і попросити їх виправити дуже прикру помилку! Коли Петро Олексійович заявляє, що Гонтарєва кращий банкір Східної Європи, – він же через незнання ошукує всіх нас. 

І применшує заслуги Валерії Олексіївни, яка своєю роботою давно показала, що перевершила цей титул. Насправді, вона є кращим банкіром не лише Східної Європи, але й молодих "республік" – "ЛНР" і "ДНР", – пише Дубинський.

На його думку, через дії глави Нацбанку, російські банки залишилися у виграші.

"Завдяки її мудрому керівництву і підтримки, яку Національний банк надає державним банкам Російської Федерації на території України, – ті змогли розширити свій бізнес на територію ОРДЛО. 

Сбербанк Росії вже радісно повідомив, що приступив до обслуговування в своїх відділеннях клієнтів, які надають паспорта так званих "ДНР" і "ЛНР". 

А раз за паспортом "Л/ДНР" можна обслуговуватися в Москві, тож як дочірній банк може відмовити такому шановному клієнту в Україні?", – пише журналіст.

"Дякую Вам, Валеріє Олексіївно, за ще один крок по визнанню "республік". Нащадки його, безумовно, оцінять. Сподіваюся, з допомогою суду присяжних", – резюмував Дубинський.