Аваков просить НБУ ввести санкції проти "Сбербанка" РФ.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков просить запровадити санкції щодо російського "Сбербанку", який заявив, що обслуговує клієнтів із паспортами терорганізацій "ДНР" і "ЛНР".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Корупція. Інфо

"Питання – скільки треба часу Національному банку України, щоб ввести санкції відносно Сбербанка Росії, що працює в Україні??? Вважаю за необхідне негайну реакцію НБУ!", – написав він.

"Сбербанк Росії повинен припинити свою роботу в Україні! Нехай насолоджуються "фінансовим раєм" за законами самозваних ДНР і ЛНР", – додав Аваков.

Аваков додав, що "банк, що підтримує засуджена світовою спільнотою – визнання документів маріонеткових режимів і анексію українських територій – не може вести роботу в Україні".

Як відомо, російський "Сбербанк" заявляє, що приступив до обслуговування в своїх відділеннях клієнтів, що надають паспорти так званих "ДНР" і "ЛНР".

18 лютого президент РФ Володимир Путін підписав указ про визнання на території Російської Федерації документів, які видані громадянам України та особам без громадянства, які постійно проживають на територіях Луганської та Донецької областей, окупованих проросійськими бойовиками.