У Полтаві 23 липня зловмисник Роман Скрипник під час затримання дістав гранату й погрожував її підірвати. У такий спосіб він взяв у заручники полковника поліції Віталія Шияна. Через декілька годин терорист відпустив правоохоронця.

Про звільнення полтавського поліцейського повідомило “Суспільне”.

Водночас сам Роман Скрипник переховується в лісі. Операція з його затримання досі триває, а поліцейські шукають лиходія.

Раніше ЗМІ повідомляли про буцімто затримання терориста. Втім цю інформацію спростували в поліції. Мовляв, операція триває досі.

З останніх новин відомо, що Скрипник переховується в лісі Решетилівського району Полтавської області. Правоохоронці вели з ним перемовини про звільнення заручника й добровільну здачу в руки силовикам.

Також працівники поліції зупиняють автомобілі, які їдуть з Великих Сорочинець, і перевіряють документи. Це роблять для того, аби зловмисник не зміг виїхати.

Нагадаємо, зранку 23 липня в Полтаві поліція намагалася затримати Романа Скрипника, якого підозрюють у викраденні авто. Під час затримання той дістав гранату й погрожував підірвати.

Пізніше зловмисник взяв у заручники одного з поліцейських – Віталія Шияна. Разом зі своїм заручником терорист сховався в лісі.

Силовики впродовж дня вели перемовини зі Скрипником. Останній висунув єдину вимогу – аби його не відправляли до в’язниці.

На вимогу зловмисника вже відреагували в Полтавській облдержадміністрації. Її очільник Олег Синегубов заявив, що вимоги терориста не виконуватимуть, бо він хоче лише уникнути кримінальної відповідальності за скоєне.