У Стародобровільському психоневрологічному інтернаті на Дніпропетровщині знущаються над пацієнтами. Про це пише адвокат Олег Григор’єв на своїй сторінці в Facebook. Він відвідав інтернат з моніторинговою групою і опублікував кілька фото із закладу.

За його словами, людей регулярно б’ють, зв’язують, закривають в маленьких кімнатах і змушують займатися сексом один з одним. Адвокат зазначив, що це далеко не весь садистський список.

За його словами, в коридорах прямо на підлозі лежать хворі і їдять з підлоги, ніби собаки. Якщо хтось зайняв місце на лавці – йому дуже пощастило. У розпорядженні пацієнтів тільки телевізор – інших видів дозвілля немає.

Заступник директора установи повідомляє, що у половини адміністрації закладу є онкологічні захворювання, проте точної статистики немає: діагностику не проводили.

17 з 300 підопічних вже втекли.

“Санітарки в закладі, грають у лікарів-психіатрів і на свій розсуд вирішують, кого ізолювати за ґрати, а кого зв’язати. Вже багато років гамівні сорочки заборонені, проте тут їх замінили підручними засобами. Але найбільш шокуючим стало те, що в цьому інтернаті група підопічних встановила контроль і гвалтує і б’є інших хворих. Адміністрація закриває на це очі “, – пише Григор’єв.

За словами адвоката, на даний момент на території Стародобровольського психоневрологічного інтернату працюють правоохоронні органи, які встановлюють факти знущань.