У Львівській області чотирирічна дитина опинилася у реанімації після укусу змії. 


Про це повідомили у прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області.  


"До рятувальників надійшло повідомлення, що в реанімаційне відділення Сколівської центральної районної лікарні надійшла дівчинка, 2014 року народження, жителька м. Львова, з діагнозом "укус змії правої гомілки", – йдеться у повідомленні.  


Нагадаємо, як повідомлялося раніше, на Львівщині шпиталізували 4 людей, яких укусили гадюки. Двоє перебували в реанімації. 

Серед потерпілих – 12-річна дівчинка та вагітна жінка. Усі постраждалі – з одного гірського району. Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву


Гадюки кидались на людей, коли вони збирали у лісі ягоди чи працювали у полі. 

Якщо вас вкусила якась не отруйна змія, то процедура першої допомоги зводиться до мінімуму. Достатньо лише обробити ранку перекисом водню, йодом або зеленкою, що у вас буде під рукою. Якщо немає ніяких обробних засобів, то можна промити рану проточною водою і прикласти подорожник. Як правило, укуси неотруйних змій залишають на тілі дрібні подряпини. Якщо ж укусила отруйна змія, то на кінцях подряпин залишаються проколи, куди змія впорскує отруту.

У такому випадку, перше, що варто зробити – не панікувати! Якщо ви все зробите грамотно, то нічого страшного з потерпілим не відбудеться.