Оперативники Головного управління Міндоходів у Львівській області виявили у м. Ковель, що на Волині, понад 62 тисячі пачок тютюнових виробів відомих марок “Classic”, “Фест”, “Lifa”, “Bond”, “NZ”, “L&M”, “Queen”, які місцевий мешканець ховав у вантажному автомобілі «Volkswagen». Орієнтовна вартість цигарок – 622 тисячі гривень, повідомила прес-служба ГУ Міндоходів у Львівській області.

Правоохоронці з’ясували, що 30-річний чоловік нелегально ввозив контрафактну продукцію із Білорусі на територію Волині, звідки вона потрапляла у прикордонні населені пункти Львівської області, а вже потім без сплати акцизного податку та митного оформлення транспортувалась до Польщі для подальшої реалізації.

Дії зловмисника кваліфіковано як незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, що карається штрафом від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 – 34 тис. грн.) з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.

За цим фактом слідчі підрозділу фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Львівській області здійснюють досудове розслідування. Контрабандні сигарети вилучено.

Джерело: ГалІнфо