Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю Головного управління МВС України у Львівській області спільно з прокуратурою області викрили керівника будівельної корпорації, який розкрадав кошти з державного бюджету.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ГУ МВСУ у Львівській області.

Гроші було виділено на проведення протизсувних заходів для захисту будівлі Василіанського монастиря на Львівщині. Як встановили оперативники, фактичне виконання вказаних робіт підприємством-генпідрядником не відповідало даним, зазначеним у відповідних актах. Затверджував ці документи 39-річний керівник будівельної корпорації. Наслідком цих порушень стало завищення виплати бюджетних кошів на суму більшу ніж 550 тисяч гривень, що було підтверджено висновком судової будівельно-технічної експертизи.

Слідче управління оголосило керівнику будівельної корпорації про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. За такі дії законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Джерело: Galnet