Головні новини Львова
Подобається

За вихідні у Львові зафіксовано багато випадків шахрайства та грабежу

01/09/2014     Автор: admin
За вихідні у Львові зафіксовано багато випадків шахрайства та грабежу

29 серпня у територіальних підрозділах органів внутрішніх справ було зареєстровано 45 злочинів. З числа зафіксованих, 28 – крадіжки особистого майна. Про це повідомляє Galnet із посиланням на прес-служба Львівського міського управління міліції.

Разом з тим, правоохоронці зареєстрували 11 фактів шахрайства, по семи з котрих вже відриті кримінальні провадження та 3 випадки грабежу. Пограбування відбулись по вул. Балабана, Б.Хмельницького.

30 серпня працівники міліції облікували 33 злочини. З числа зафіксованих – 26 крадіжок особистого майна. Тієї доби відбулись дві квартирні крадіжки по вул. І. Франка у Львів-Винники та по вул. Грюндвальській. Зловмисники потрапили у помешкання шляхом відтиску метало-пластикового вікна та методом злому замка вхідних дверей.

Разом з тим, працівники ОВС зафіксували 5 фактів шахрайства та 2 випадки грабежу.
Пограбування відбулось по вул. Головатого та у парку «Снопківський». Грабіжники шляхами ривка відкрито заволоділи ювелірними виробами потерпілих.

31 серпня правоохоронці Львова зареєстрували 26 злочинів. З числа зафіксованих, 24 крадіжки особистого майна. Разом з тим міліціонери облікували 2 факти шахрайства та 2 випадки грабежу.

Пограбування відбулись на пл. Різні та по вул. Хвильового. Злочинці шляхом ривка відкрито заволоділи ювелірними та іншими матеріальними цінностями потерпілих.

Джерело: Galnet